Tavolinë ngrënie, PepPerego, Prenatal

SKU: 635306

Tavolinë ngrënie e pajisur me rrota të lëvizsshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Që në ditët e para të jetës mund ta përdorni si një gënjeshtar të rehatshëm dhe më pas të bëheni një karrige e lartë praktike kur fillon të zbulojë kënaqësinë e të ngrënit. Pasi të rriteni, hiqni tabakanë dhe kthejeni në një ndenjëse si ajo e të rriturve, fëmija juaj do të mund të ulet në tryezë me të gjithë familjen dhe të hajë në mënyrë të pavarur. Rregullimi i lartësisë në 7 pozicione. Dimensionet kur janë të hapura: 55x105x76 cm. Përmasat e mbyllura: 55x96x30 cm. Pesha: 7.6 kg.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,