Tavolinë ngrenie Prenatal

SKU: 688362

Tavolinë ngrënie e palosshme, e përshtatshme për fëmijë nga 6 deri në 36 muaj

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tavolinë ngrënie e palosshme, e përshtatshme për fëmijë nga 6 deri në 36 muaj, lartësi e rregullueshme në 4 nivele.
Dimensionet e hapura: 37x42x50 cm
Dimensionet e mbyllura: 37x42x13 cm

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit