Tavolinë ngrenie Prenatal

SKU: 688361

Tavolinë ngrënie e palosshme, me baza gome që nuk rrëshqasin për qëndrueshmëri maksimale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tavolinë ngrënie e palosshme, me baza gome që nuk rrëshqasin për qëndrueshmëri maksimale, e sigurt për fëmijët tuaj pasi është e fiksuar me anë të rripave të vecantë.
Dimensionet e hapura: 37x42x50 cm
Dimensionet e mbyllura: 37x43x9 cm

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit