Tavolinë ngrënie, Prenatal

SKU: 635167

Mund të përdoret nga rreth 0-9 muaj me funksionin “bouncer” / rreth 6-36 muaj me funksionin e karriges së lartë
– 8 lartësi, 4 prirje mbështetëse
– Mbështetëse këmbësh e rregullueshme në 3 pozicione lartësi dhe gjatësi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Produkti ka 2 tableta të rregullueshme dhe të lëvizshme
– Tapiceri prej lëkure artificiale
– Rrip me 5 pika
– Shiriti i luajtjes me pelushe të lëvizshme të pajisura me kuti muzikore, pasqyrë dhe trokitje, me 2 pozicione fiksimi (në krahët dhe dorezat anësore)
– Rrotat e pasme
– Shporta e madhe
– Pastrohet lehtësisht me sfungjer
– Mbulesa prej pëlhure e lëvizshme dhe e larë në 30 ° C
– Palosje kompakte me mbajtëse
– Lehtë për t’u përdorur me një dorë.
E hapur: W 56 – D 80 – H 106 cm
Mbyllur: L 56 – P 35 – H 99,5 cm
Pesha: 11.3 kg.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,

Përzgjidh ngjyrën