Tavolinë ngrënie, Prenatal

SKU: 651134

Ky është produkti i duhur për ju nëse jeni duke kërkuar për një artikull:
– Prodhuar në Itali
– E pershtatshme per cdo lloj karrige
– Kompakt

Mosha e përdorimit:
6-36 muaj

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Ky është produkti i duhur për ju nëse jeni duke kërkuar për një artikull:
– Prodhuar në Itali
– E pershtatshme per cdo lloj karrige
– Kompakt

Mosha e përdorimit:
6-36 muaj

– Ngjitje universale në karrige me një grup rripash të rregullueshëm
– 7 lartësi (5-20 cm), tabletë e gjerë e lëvizshme dhe e larë
– Rrip me 5 pika
– Bazë me jastëk gome që nuk rrëshqasin
– Ndjek rritjen e fëmijës: ideale edhe si karrige e vogël udhëtimi me një tabletë të madhe për të vegjlit, edhe si ndenjëse përforcuese pa për të rriturit që duan të ulen në tavolinë me prindërit e tyre.
– Mund të pastrohet lehtësisht me sfungjer
– Mbulesa prej pëlhure e lëvizshme dhe e larë 30 ° C
– Mbyllje ultra kompakte.
E hapur: L 49,5 – F 35,5 – H 51,5 cm
Mbyllur: L 44 – D 29 – H 43 cm
Pesha: 2.8 kg.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,

Përzgjidh ngjyrën