Tavolinë ngrënie Prenatal,Peg Perego

SKU: 624494

Tavolinë ngrënie multifunksionale që shtrihet në 4 pozicione në shpinë e 3 pozicione në këmbë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tavolinë ngrënie multifunksionale ku fëmijët edhe mund të shtrihen falë fleksibilitetit në 4 pozicione të shpinë dhe 3 pozicione në këmbë, transportohet lehtësisht dhe me sistem frenimi sigurues

Tatamia karrigia e lartë për ushqimin shumëfunksional për fëmijë që e bën jetën tuaj më të lehtë. Tatamia e aprovuar që nga lindja, ajo i shkon për shtat fëmijës suaj. Ju mund ta përdorni atë si një gënjeshtar të rehatshëm, karrige lëkundëse ose karrige të lartë. Shtrirja e rehatisë: sedilja lëviz përpara njëkohësisht, duke e shndërruar karrigen e lartë në një gënjeshtar komod për gjumë të ëmbël dhe relaksues. Rregullimi i lartësisë në 9 pozicione. Mbështetëse mbështetëse me 4 pozicione, mbështetëse këmbësh e rregullueshme me 3 pozicione. Sedilje me mbushje anatomike me rripa sigurie me 5 pika. Sirtar i dyfishtë i lëvizshëm me mbajtëse filxhani ose shishe, i sigurt për larjen e enëve për higjienë të plotë. Sistemi i frenimit, garanton siguri të vogël kundër vëllait! Mund të zhvendoset nga i rrituri vetëm duke përdorur butonat anësorë. Mbyllur është kompakt dhe qëndron në këmbë vetë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit