Termus për biberon Prenatal, That’s Love

SKU: 637164

Termus për biberon

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Termus për biberon

Mirëmban temperaturën për një kohë të gjatë. Praktike dhe të lehta. I përshtatet të gjitha modeleve të shisheve. Doreza praktike velcro ju lejon të bashkëngjitni termos kudo. Përbëhet nga poliestër nga jashtë dhe alumini nga brenda.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën