Thes gjumi me mëngë të gjata Prenatal

SKU: 671816

Thes gjumi me një stampë maceje në pjesën përpara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Thes gjumi me mëngë të gjata që mund të hiqen, hapje praktike me zinxhir dhe butona, dizajn me stampë maceje në pjesën përpara. 80% Pambuk, 20% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit