Thes gjumi me mëngë të gjata Prenatal

7990L

SKU: 672525

Thes gjumi me një stampë arushi në pjesën përpara

0-6 Muaj
6-18 Muaj
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Thes gjumi me mëngë të gjata që mund të hiqen, hapje praktike me zinxhir dhe butona, dizajn me stampë arushi në pjesën përpara. 80% Pambuk, 20% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

0-6 Muaj, 3-6 Muaj, 6-18 Muaj

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE