Thes gjumi me print mace Obaibi

5790L

SKU: 97793

Thes gjumi me print mace me pëlhurë organike prej pambuku e ngrohtë dimërore

0/3 Muaj
9/23 Muaj
1/6 Muaj
E bardhe
Fshije

Thes gjumi me print mace me pëlhurë organike prej pambuku e ngrohtë dimërore me mbërthim në shpatulla dhe zinxhirë të plotë për hapje të lehtë. Përbërja : 80% Pambuk 20% Poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

0-3 MUAJ

Përzgjidh masën

0/3 Muaj, 9/23 Muaj, 0-3 Muaj, 1/6 Muaj

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

UNISEX

Ende s’ka shqyrtime të produktit.

Jini i pari që shqyrton “Thes gjumi me print mace Obaibi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *