Triko Obaibi

1990L

SKU: 98025

Triko me mëngë të gjata me kapuc dhe mbyllje me zinxhir

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Blu vija
Gri
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata me kapuc dhe mbyllje me zinxhir, me printe me vija dhe dy tonalitete të kombinbuara .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë