Pulovër e thurur Mango

2994L

SKU: 87900545

Pulovër me kordon kontrastues

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me prerje të drejtë dhe jakë rrethore. Dizajn me kordon kontrastues në mëngë dhe kraharor. 31% Poliester, 11% Poliamid, 58% Akrilik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA