Triko e hapur Mango

890L

SKU: 27050350

Triko kardigan me mëngë të gjata dhe prerje të gjatë

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Blu e hapur
E kuqe
E zeze
Jeshile
Kafe
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Triko e hapur kardigan me mëngë të gjata dhe prerje të gjatë, me jakë të kthyer përgjatë. 83% Viskozë 17% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit