Triko kardigan Mango

1295L

SKU: 87030528

Triko e hapur me thurje

l
m
s
Bojeqielli
E bardhe
E kuqe
E zeze
jeshile
Jeshile e erret
Portokalli
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me mëngë të gjata dhe prerje të gjatë e të drejtë. 84% Viskoze, 16% Poliamid 18% Poliamide, 82% Viskoze e ricikluar

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë