Triko e hapur me kopsa Mango

2995L

SKU: 87035722

Triko me kopsa, e thurur dhe me prerje të gjatë

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjata dhe prerje të drejtë e të gjatë, me dy xhepa dhe me teksturë thurjeje. 34% Akrilik, 31% Pambuk, 16% Poliester, 15% Poliamid, 4% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA