Triko e hapur me kopsa Prenatal

2241L

SKU: 664918

Triko me vija horizontale dhe dy fjongo të aplikuara

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjata dhe jakë rrethore; dizajn me vija horizontale, me shirita të valëzuar në mëngë e bazë dhe me dy fjongo të aplikuara përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë