Triko e hapur me kopsa Prenatal

SKU: 664917

Triko me vija horizontale dhe dy fjongo të aplikuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjata dhe jakë rrethore; dizajn me vija horizontale, me shirita të valëzuar në mëngë e bazë dhe me dy fjongo të aplikuara përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë