Triko e hapur me zinxhir Cortefiel

4893L

SKU: 4562933

Triko me zinxhir dhe xhepa anësorë

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Jeshile
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko e hapur me zinxhir, me jakë të mbyllur dhe dy xhepa anësorë,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë