Bluzë e shkurtër me mëngë të fryra Mango

1995L

SKU: 87072004

Bluzë e shkurtër  me mëngë të gjata të fryra

l
m
s
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e shkurtër me jakë katrore dhe mëngë të gjata e të fryra. 79% VISKOZE, 21% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA