Triko e thurur Parfois

SKU: 179761

Triko e zeze e thurur me element lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Triko e zeze e thurur me element lëkurë Perberje 25%Poliester 50%Viskoze 25%Poliamide

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit