Triko e thurur Mango

SKU: 87033266

Triko e thurur me jakë-V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me thurje kontrast dhe jakë polo me kopsa, mëngë të gjata e të lirshme. 36% POLIESTER, 64% AKRILIK

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë