Triko e vijëzuar Obaibi

SKU: 96120

Triko me vija horizontale dhe motiv zemër

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Triko për bebe vajzë. Dizajn me vija horizontale dhe një motiv zemër në kraharor. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë