Triko kardigan Mango

3493L

SKU: 87034017

Triko me kopsa dhe vija horizontale

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjata dhe prerje të shkurtër, dizajn me vija horizontale. 28% Poliester, 50% Viskoze, 22% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA