Triko kardigan Mango

2994L

SKU: 87042005

Triko e hapur me kopsa

l
m
s
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjata, prerje të shkurtër e të drejtë dhe jakë V. 31% Poliester, 11% Poliamid, 58% Akrilik

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

BEZHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA