Triko kardigan Mango

SKU: 87044053

Triko e hapur me kuadrata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjata, jakë rrethore dhe prerje të drejtë e të shkurtër. Dizajn me kuadrata dhe një xhep në kraharor. 100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA