Triko kardigan Mango

2994L

SKU: 87070524

Triko e hapur me qepje kordon

l
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjata dhe jakë V. Dizajn me qepje kordonësh vertikalë dhe qepje e mbledhur në supe. 44% Poliester, 1% Elastan, 50% Akrilik, 5% Lesh

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA