Triko kardigan Mango

3493L

SKU: 87074015

Triko me kopsa dhe jakë klasike

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me kopsa, me mëngë të gjat dhe jakë klasike, prerje të drejtë dhe dizajn me vrima. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA