Triko Activewear Mango

2394L

SKU: 87094047

Triko me kopsa me prerje të shkurtër

l
m
s
XS
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me kopsa, me mëngë të gjata, jakë rrethore dhe me prerje të shkurtër. 20% Poliester, 80% Akrilik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA