Triko kardigan me mëngë të shkurtra Mango

4990L

SKU: 87075702

Triko me printe florale

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Triko me mëngë të shkurtra dhe jakë në formë xhakete. Hapje e plotë e kopsa përpara, prerje e drejtë dhe dizajn me printe florale. 69% Poliester, 31% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA