Triko me damarë Mango

1495L

SKU: 87000535

Triko me damarë me zinxhir

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me shirit me zinxhir me mëngë të gjata dhe jake klasike me zinxhir 30% Poliamid, 70% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë