Triko me imazh të printuar Obaibi

1490L

SKU: 61318

Triko me mëngë të gjata e të kthyeshme me kopsë

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata e të kthyeshme me kopsë dhe jakë rrethore, dizajn me një imazh me elefant të printuar përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë