Triko me jakë Mango

2394L

SKU: 87014059

Triko e vijëzuar me mëngë të gjata

l
m
s
XS
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë e qendisur në formë veshjesh për beba. Dizajn me vija horizontale dhe prerje të drejtë. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA