Triko me kapuç dhe xhep Mango

1794L

SKU: 17084012

Triko me kapuç dhe xhep

l
m
s
xl
XS
Bezhë
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me mëngë të gjata, me kapuç dhe një xhep 44% Poliester i ricikluar, 39% Poliester, 14% Viskozë, 03% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë