Triko Prenatal

1870L

SKU: 653990

Triko me kapuc dhe zinxhir ,lisho

0-1 Muaj
6-9 Muaj
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me kapuc dhe zinxhir ,lisho ,e perbere nga 80% Pambuk20% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit