Triko Prenatal

2490L

SKU: 653991

Triko me kapuc dhe zinxhir ,print panda ne pjesen e xhepave

0-1 Muaj
6-9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me kapuc dhe zinxhir ,print panda ne pjesen e xhepave ,e perbere nga 80% Pambuk20% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit