Triko me kapuç Mango

2994L

SKU: 87064024

Triko me zinxhir dhe kapuç

l
m
s
Gri pastel
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me përbërje poliestri të ricikluar, me jakë rrethore me zinxhir dhe me kapuç. 96% Poliester, 4% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA