Triko me kapuç Okaidi

1195L

SKU: 75844138

Triko pambuku për djem me mëngë të gjata

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku për djem me mëngë të gjata dhe me kapuç. 85% Pambuk 15% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë