Triko me kapuc, Prenatal

1000L

SKU: 688540

Triko pambuku me mëngë të gjata dhe me kapuc

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko pambuku me mëngë të gjata dhe me kapuc, mbyllje me zinxhir. 95% Pambuk 5% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë