Triko me kapuç Springfield

4490L

SKU: 0092033

Triko me mëngë të gjata me kapuc, dhe me xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
xl
xxl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata me kapuc, dhe me xhepa në pjesën e përparme, me disa tonalitete të kombinuara,80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë