Triko me kapuç Springfield

4490L

SKU: 0092037

Triko me dizajn të qëndisur

l
m
s
xl
xxl
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe me kapuç, regular-fit, dizajn me logo të stampuar përpara, me disa tonalitete të kombinuara. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë