Triko me kopsa asimetrike Mango

3493L

SKU: 87055715

Triko e thurur dhe e hapur me kopsa

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur me tri kopsa asimetrike metalike, me shirita me ngjyra në skaje dhe teksturë të thurur. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA