Triko me kopsa Cortefiel

1995L

SKU: 9162071

Triko me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
Bezhe e lehte
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 48% Viskozë 27% Poliestër 21% Poliamid 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë