Triko cardigan Mango

2994L

SKU: 87970524

Triko e hapur me kopsa

l
m
s
XS
gri
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e hapur dhe e thurur, prerje e shkurtër me jakë V, mbyllje me kopsa në formë lulesh. 44% Poliester, 1% Elastan, 50% Akrilik, 5% Lesh

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA