Triko me kopsa dhe jakë V Mango

2994L

SKU: 87034387

Triko cardigan me kopsa dhe me jakë V

XS
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko e thurur me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, me prerje të drejtë dhe jakë V. 74% Viskoze, 26% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA