Triko me kopsa Mango

2994L

SKU: 87031029

Triko me kopsa me jakë të rënë

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me kopsa me jakë të rënë , me thurje dhe mëngë të gjata. 5% POLIESTER, 9% POLIAMID, 86% AKRILIK

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA