Triko me kopsa Obaibi

1195L

SKU: 98508

Triko e kthyeshme në dy anët

0 Muaj
1 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me butona, me mëngë të gjata dhe jakë rrethore; Veshje që mund të vishet nga të dyja anët: njyngjyrëshe me motiv mace nga njëra anë dhe me vija horizontale në anën tjetër.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë