Triko me kopsa Obaibi

2990L

SKU: 77155819

Triko me mëngë të gjata me mbyllje me kopsa

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Bezhë e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me thurje me mëngë të gjata me mbyllje me kopsa dhe me detaje frudash.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit