Triko me kopsa, Obaibi

2390L

SKU: 97761106

Triko me kopsa dhe mëngë të gjata

1 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me mbyllje diagonale me kopsa dhe mëngë të gjata për djem. 20% Najlon 80% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit