Triko me mëngë të dyfishtë Obaibi

1493L

SKU: 71738

Triko me mace e qenushë të printuar

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me mëngë të gjata të dyfishta, me jakë rrethore të vijëzuar dhe mace e qenushë të printuar. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë