Triko me mëngë të gjata dhe printe Obaibi

2390L

SKU: 71741

Triko me printe të vogla kafshësh të ndryshme

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me printe kafshësh të vogla me ngjyra të ndryshme. 15% Poliester, 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë